Члени родин загиблих військовослужбовців на Тернопільщині почали отримувати державну адресну допомогу до пенсійної виплати
Чт. 24 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Члени родин загиблих військовослужбовців на Тернопільщині почали отримувати державну адресну допомогу до пенсійної виплати

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.

фото з мережі інтернет

“Допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. В разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї”, – каже Івахов.

Також Постановою Кабінету Міністрів України передбачається призначити доплату 9 тис. родинам військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

На Тернопільщині переглянули розмір пенсій для 85 родин загиблих військовослужбовців. Доплату до 7800 грн встановлено для 27 осіб, а доплату до 6100 грн встановлено для 58 осіб.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)