Чому на всіх заходах в обов’язковому порядку повинні бути ПЛАСТуни, не рідко – для «масовки»?
Ср. 28 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Чому на всіх заходах в обов’язковому порядку повинні бути ПЛАСТуни, не рідко – для «масовки»?

Untitled-4Голова станиці Тернопільського ПЛАСТу Наталія Шимків у соціальній мережі Facebook висловила свої міркування про те, чому організатори різноманітних патріотичних заходів в святкові дні часто зловживають присутністю виховників організації:

«Я ніколи не пишу гнівних, чи інших постів у ФБ. Цей пост стосується людей, які використовують Пластунів як декорації. Усі пластуни стикались з тим явищем, що їх залучали до якихось міських акцій, де Пластуни мали постояти, потримати прапори і т.д. Особливо «нагинають» тих Пластунів, в яких зареєстрований ДЮПЦ – державна структура. А ДЮПЦ як і всі державні установи повинні в обов’язковому порядку (під список) представити своїх членів. Ну що ж робити, ходимо… Але звісно якщо це вкладається в якісь межі. Якщо ж заганяються – боремося проти «Людських декорацій».

І ось на порозі дуже знаменита дата – 14 жовтня. Кожне громадське угрупування хоче представити громаді міста себе, та зорганізувати якийсь «дуже» потрібний захід, оскільки ж нагадаю, 14 жовтня дуже знаменита дата. Це ж і Покрови Пресвятої Богородиці, день Запорізького Козацтва, ще й повстанці вирішили взяти собі цю дату за день заснування УПА. А відтепер це ще й день Захисника України! Всі святкуємо, на роботи, навчання не йдемо. Ну Тернопіль, як передове патріотичне місто, звісно, не відстає від тенденцій. На цей прекрасний осінній день заплановано мільйон акцій, де ОБОВ’ЯЗКОВО повинні бути Пластуни!!

Отож, любі друзі! Мусимо усі акції відвідати, бо станемо ворогами народу, якщо не прийдемо. Нас проклянуть бабці, які скажуть, що Пласт вже не такий як за їхньої пам’яті. А я, як голова організації, найгірша за усі роки.

До Вашої уваги:

о 10:00 год. – зустріч біля пам’тника Степану Бандері (відбудеться вимарш, та промови);

о 11:30 год. – збираємось усі на Театральному майдані, там також буде вимарш, а потім Віче;

о 17:00 год. – не забудьте прийти до «Літака», там буде також вимарш  у вишиванках);

о 18:00 год. – в Катедральному Соборі відбудеться Літургія, після якої – марш до пам’ятника Степану Бандері, там буде панахида;

о 20:20 год. – Повстанська Ватра на Козацькому острівку

Головне, що усюди мають бути Пластуни, обов’язково!!! Ми ж патріоти!»


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)