Чому правоохоронці прийшли до учнів однієї зі шкіл Тернопільщини
Чт. 27 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Чому правоохоронці прийшли до учнів однієї зі шкіл Тернопільщини

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

«Пристебни паски безпеки – збережи життя» – саме під таким гаслом пройшов повчальний урок для школярів Курянської загальноосвітньої школи. Про правила безпеки у громадському транспорті, автомобілі та на дорозі розповіли учням правоохоронці Бережанського відділу поліції.

Поліцейські доступно пояснили дітям, чому потрібно обов’язково користуватися пасками безпеки, та як слід поводитися в салоні авто. Вони запропонували дітям змоделювати ситуацію у салоні автомобіля, під час якої учасники-«пасажири» відволікали увагу водія. Така інтерактивна гра дуже сподобалась усім присутнім та допомогла школярам краще зрозуміли, що від зосередженості керманича залежить їхнє життя.

Гості у погонах нагадали підліткам і про правила безпеки у громадському транспорті та під час прогулянки узбіччям. Інспектор ювенальної поліції Олександр Гайдукевич наголосив чому дуже важливо бути помітним на дорозі і як це впливає на безпеку пішоходів.

Читайте також:  На якій вулиці Тернополя через будівництво частково перекриють рух

– Використання пасків безпеки має стати для вас корисною звичкою! Не забувайте також нагадувати про це батькам!, – підкреслили наостанок правоохоронці.
Загрузка...Loading...