Чому протягом місяця у Тернополі правоохоронці масово складали протоколи
Нд. 9 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Чому протягом місяця у Тернополі правоохоронці масово складали протоколи

стріляв з пневматичного пістолета
фото з мережі інтернет

У жовні на території Кременецького та Теребовлянського районів здійснювалися оперативно-профілактичні відпрацювання з метою розкриття майнових злочинів, незаконного зберігання зброї, боєприпасів, наркотичних речовин, виявлення правопорушень та розкриття інших видів злочинів.

У Теребовлянському районі було виявлено факт крадіжки металобрухту, до вчинення якої причетний 34-річний житель районного центру. Складено дванадцять адміністративних протоколів, зокрема, за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, вчинення насильства у сім‘ї, порушення правил дорожнього руху.

На Кременеччині в ході відпрацювань складено 65 адміністративних протоколів. Майже третина з них – за порушення правил торгівлі на ринку, п’ята частина – за появу у громадських місцях в стані алкогольного сп’яніння, задокументовано непоодинокі випадки незаконних валютних операцій, вчинення правопорушення неповнолітніми, порушення адміннагляду, керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння та інші.

До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено вісім повідомлень. Зокрема, викрито факт грубого порушення трудового законодавства на приватному підприємстві, де без належного оформлення працювали наймані робітники, розкрито декілька крадіжок приватного майна, виявлено факти розповсюдження порнографії, незаконної реалізації підакцизних товарів, припинено діяльність нелегального кар’єру.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)