Чому тернополяни масово пересідають на тролейбуси?
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Чому тернополяни масово пересідають на тролейбуси?

Протягом останніх років в Тернополі триває будівництво нових тролейбусних ліній і оновлення тролейбусного парку. На основі тверджень місцевих жителів «Тернопіль live» виділив ТОП-6 переваг електротранспорту для міста та його мешканців.


Untitled-16

Економія. Враховуючи те, що вартість проїзду в електротранспорті вдвічі дешевша, ніж у маршрутному таксі, за кожну поїздку вдається заощадити 50% коштів.

Комфорт. Основні маршрути на сьогодні обзавелися чеськими «гармошками», які дозволяють перевозити значно більшу кількість пасажирів одночасно. До того ж, вони просторі, безпечні та надійні.

Новітні технології. В тернопільських «рогатих» функціонують електронні монітори, Wi-Fi, а наразі проводять тестування системи електронної оплати за проїзд.

Екологія. Тролейбуси їздять за допомогою ліній електропередач, при цьому не забруднюючи атмосферу різноманітними відходами.

Постійне оновлення тролейбусного парку. Протягом останніх чотирьох років за кошти міського бюджету придбано двадцять два тролейбуси, та, відповідно, наполовину оновлено парк КП «Тернопільелектротранс». Цієї осені на вулиці міста виїде ще три «чеські європейці», які разом з іншими п’ятдесят п’ятьома тролейбусами забезпечуватимуть комфортний проїзд тернополян. Декілька років тому «рогатих» було тільки тридцять дев’ять.

Будівництво нових тролейбусних ліній. Міська рада Тернополя впевнено дотримується курсу на охоплення максимальної частини міста тролейбусним сполученням. Нещодавно міський голова Сергій Надал урочисто відкрив нові тролейбусні лінії, які проклали вул.  Академіка Корольова – Академіка Сахарова – Романа Купчинського та вул. Бережанська – Лучаківського – Будного – Тролейбусна. Наразі триває будівництво тролейбусної лінії на масиві «Східний». Вона з’єднає вул. Протасевича – Олександра Довженка – Лесі Українки.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)