Як відбудеться святкування Дня міста Тернополя 2019? У Тернополі проведуть унікальну театралізовану екскурсію Кращих школярів, випускників та науковців Тернополя нагородили преміями У Тернополі демонтували ще один незаконний обєкт Через годину у центрі Тернополя відбудеться унікальний проект У вівторок на одній тернопільській вулиці не буде світла На Тернопільщині за втручання прокуратури громада отримала у власність майно вартістю майже 1,5 млн грн Віктоp Овчаpук обговоpив питання pефоpмування освіти в області Викрито колишнього бойовика «ЛНР», який понад чотири роки переховувався від правосуддя Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій Віктоp Овчаpук: «Омитий кpов’ю багатьох поколінь геpоїв, сувеpенітет нашої деpжави – безцінний для усіх укpаїнців» Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян з Днем Незалежності Тернопіль має ще одне місто-партнер за кордоном Вітання очільника Тернополя Сергія Надала з Днем Незалежності «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук

Чудова статистика: на Тернопільщині збільшується кількість дитсадків


На кінець 2018р. в області налічувалось 597 закладів дошкільної освіти (ЗДО), що на 3 одиниці більше в порівнянні з 2017р.

У міських поселеннях функціонувало 107 закладів дошкільної освіти (17,9% від загальної кількості), у сільській місцевості – 490 (82,1%).

Із загальної кількості ЗДО 371 (62,1%) – дитячі садки, 99 (16,6%) – ясла-садки та 127 (21,3%) – інші.

У 2018р. заклади дошкільної освіти відвідували 31,4 тис. дітей, з них у міських поселеннях – 19,8 тис. дітей (62,9%), у сільській місцевості – 11,6 тис. (37,1%).

Серед дошкільнят 356 дітей з особливими освітніми потребами (у т.ч. 204 дитини з інвалідністю), 47 дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, 27 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На кінець 2018р. кількість дітей у закладах дошкільної освіти області (без урахування дітей у групах короткотривалого перебування) в розрахунку на 100 місць становила 108 осіб, у т.ч. у міських поселеннях – 134 особи, в сільській місцевості – 80 осіб.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!