"Централь -103": нововедення, які чекають Тернопіль
Нд. 28 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Централь -103”: нововедення, які чекають Тернопіль

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопіль став один з восьми міст для впровадження в тестовому режимі електронної система “Централь 103”.

Система створилася для забезпечення світових стандартів швидкості та якості екстреної медичної допомоги. Щоб виклики оброблялися оперативніше, а бригади екстреної допомоги швидше доїжджали на місце події. 

За офіційною статистикою, яку щороку подають у МОЗ центри екстреної медицини, 85% виїздів бригад вкладаються у 10 хвилин. За тестовими регіонами зазначено, що офіційні та реальні результати доїзду бригади – дві великі різниці. 85% доїжджають за 10 хвилин на папері, а в реальності це 35-40%. 

Щоб оперативно відстежувати ці процеси, тепер буде запускатися інформаційно-аналітична систему «Централь-103». Вона отримуватиме статистику про пересування бригад в режимі реального часу. 

Централь-103 передбачає можливість залучати до першої допомоги людей, які поруч із пацієнтом.  Це можуть бути як ті, які зобов’язані надати першу допомогу – поліція, рятувальники, пожежники тощо – так і волонтери. 

Через мобільні додатки вони зможуть відправити інформацію, що їдуть на випадок і допоможуть пацієнту до приїзду бригади.

 Також створюють модуль для підключення мобільного застосунку, через який викликати «швидку» зможуть пацієнти з порушеннями слуху чи мови.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)