Церковний скандал: на Тернопільщині священник всупереч забороні продовжує звершувати богослужіння
Вт. 26 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Церковний скандал: на Тернопільщині священник всупереч забороні продовжує звершувати богослужіння

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Указом керуючого Тернопільською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви архієпископа Тихона клірик Тернопільської єпархії УАПЦ протоієрей Іван Ількович Бойко заборонений в служінні.

«Прикрим і неприпустимим є те, що протоієрей Іван Бойко не тільки не покаявся, але й продовжує звершувати богослужіння і таїнства, всупереч особисто отриманому і власноруч підписаному Указу», – повідомляє прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ.

Іван Бойко відступив від спілкування зі своїм єпископом та розпочав підносити ім’я іншого єпископа у священних молитвах на літургіях, без отримання відпускної грамоти від свого єпископа змінив підпорядкування іншому єпископу, а саме єпископу Тернопільсько-Теребовлянської єпархії ПЦУ Павлу.

«Релігійна організація «УКРАЇНСЬКА АВТОКЕФАЛЬНА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА ВИНЯТИНСЬКА ПАРАФІЯ ХРАМУ УСПІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ» у своїй релігійній (канонічній) діяльності і надалі підпорядкована Тернопільсько-Бучацькій єпархії УПЦ (ПЦУ), яка є правонаступником усіх своїх попередніх прав та обов’язків Тернопільської єпархії УАПЦ.
Враховуючи всі дії, спрямовані на розділення Церкви та спробу захоплення керівництва парафією села Винятинці – протоієрей Іван Ількович Бойко і надалі перебуває у забороні служіння до повного і правдивого покаяння», – йдеться в повідомленні.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)