Де на Тернопільщині діє лікувальна скрабниця
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Де на Тернопільщині діє лікувальна скрабниця

medoboriТеребовлянщина. Там є Медобори – унікальна геолого-ботанічна пам’ятка, якій немає подібних у нашій країні. Сучасні Медобори – справжня скарбниця лікувальних факторів.

Подільські Товтри благотворно впливають на формування навколишнього клімату. Висота пасма, його положення, залісненість створюють тут сприятливі для людини мікрокліматичні умови. Природа наділила цей куточок і унікальними підземними скарбами – цілющими водами.

Саме в цій місцевості і розташований санаторій “Медобори” – прямий спадкоємець давнього курорту. Він розташований у природній заглибині в безпосередній близькості від мінеральних джерел, що використовуються для оздоровлення. Сірководнева вода типу “Мацеста” та сульфатно-гідрокарбонатне торфоболото поліпшують загальний кровообіг, активізують всі види обміну речовин, підвищують опірність організму, мають антибактеріальну дію.

У санаторії функціонують сучасні фізіотерапевтичні кабінети, кабінети лазерної– та магнітотерапії, рефлексо– і психотерапії, мануальної терапії, кабінети гінекологічних і кишкових орошень, зали ЛФК. З успіхом використовуються гомеопатія, апітерапія, спелеотерапія, фітолікування, аромотерапія, парафіно-озокеритолікування тощо.

Читайте також: Тернопільський священик розповів про щастя та книжки з психології

За час свого існування конопківська оздоровниця не тільки зажила слави як популярний лікувально-профілактичний заклад, але й стала навчальною і науковою базою Тернопільської медичної академії. Тут розміщена кафедра медичної реабілітації, яка розробляє нові методи відновного лікування, надає консультативну та лікувальну допомогу.

Нові методи лікування: пивотерапія (лікування “живим” пивом); іпотерапія (лікувальна верхова їзда).

Фукціонують спортивні зали, плавальний басейн, сауна, бар, перукарня, бібліотека, більярд, відеозал, кіноконцертний зал, магазини, пошта.
Загрузка...Loading...