Дефіцит кадрів: які райони Тернопільщини потребують кваліфікованих медиків?
Сб. 18 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Дефіцит кадрів: які райони Тернопільщини потребують кваліфікованих медиків?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

За інформацією відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості на початок жовтня 2020 року роботодавці, які працюють у сфері медицини області мають 38 вакансії.

Медичні фахівці потрібні у Тернополі та Тернопільському, Бережанському, Борщівському, Гусятинському, Заліщицькому, Збаразькому, Кременецькому, Монастириському, Підволочиському, Теребовлянському  районах. Вільні вакансії медсестри та лікарів: зокрема, сімейної практики, психіатр, стоматолог, офтальмолог, хірург, невропатолог, отоларинголог, гінеколог, ендокринолог, анестезіолог, інфекціоніст. 

У кожному зі згаданих працівників роботодавці хочуть бачити не лише професіонала своєї справи, а й ввічливу, акуратну, уважну людину, яка добросовісно відноситься до роботи та вміє спілкуватися з клієнтами. Роботодавці готові платити до 17000 грн зарплати на місяць.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією зверніться до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості чи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості (тел. 22-02-01)


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)