Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій
Вт. 18 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

24 серпня, з нагоди святкування Дня Незалежності України, у Тернополі (у парку ім. Т.Шевченка) розпочався Кубок України з універсального бою серед чоловіків та жінок.

Сам захід триватиме до 27 серпня, у якому візьмуть участь команди з 11 областей: Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Харківської, Черкаської та ін.

Універсальний бій – це один видів єдиноборств, який найдинамічніше розвивається та спрямований на патріотичне виховання молоді. Зазвичай програма змагань складається з двох частин. Перша – це подолання смуги перешкод, куди входять метання ножа та стрільба з пневматичної зброї. Друга частина – безпосередньо бій на рингу з елементами боротьби та ударної техніки.

Очільник Тернополя Сергій Надал привітав усіх учасників Кубку та зазначив, що такі заходи – це не лише змагання фізичної витримки, а й сили духу.

«Сьогодні країна, як ніколи, потребує людей, які мають сильний дух, фізичну підготовку та прагнення перемоги. Саме тому, організовуючи такі заходи, ви подаєте чудовий приклад та мотивацію молоді для занять спортом, – каже Сергій Надал. – Також у цей день хочу побажати глядачам позитивних вражень, а учасникам – чесної та безкомпромісної боротьби. Нехай перемогу здобуде найсильніший!».

До слова, збірна Україна з «Універсального бою» впродовж 2011-2017 років здобула на змаганнях Європи та світу 815 медалей.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...