Депутат Львівської міськради зробив 13 помилок в одному реченні
Пн. 6 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Депутат Львівської міськради зробив 13 помилок в одному реченні

Untitled-14Депутат Львівської міськради Юрій Путас зробив 16 граматичних і пунктуаційних помилок у заяві з проханням врахувати його голос під час голосування 30 вересня за одне із земельних питань.

Йдеться про письмову заяву члена депутатської групи «Громадянська позиція» Юрія Путаса на ім’я міського голови і секретаря міськради з проханням врахувати його голос «за» надання земельної ділянки ПП «Озерна алея» на вул. Володимира Великого, оскільки не спрацювала його картка для електронного голосування.

Untitled-15В одному реченні своєї заяви Юрій Путас зробив 13 помилок, ще три –  у «шапці» заяви.

39-річний Юрій Путас є власником Галицького ринку, розташованого у центрі Львова і лідером партії «Духовна Україна», створеної у жовтні 2011 року. У 2012 році від цієї партії Юрій Путас невдало балотувався у народні депутати по Сихову.

На місцевих виборах Юрій Путас знову висунутий кандидатом до Львівської міськради від партії «Громадянська позиція» в окрузі №54.

Цікаво, якби оголосити проведення диктанту з української мови на рівні бодай сьомого класу в радах Тернопільщини, чи багато охочих писати знайшлося би? Судячи з їх виступів під час сесій, рівень багатьох не перевищує Путаса.
Загрузка...Loading...