DESPRO запрошує до участі у навчальному курсі
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

DESPRO запрошує до участі у навчальному курсі

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує усіх бажаючих взяти участь у навчальному дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5».

Flag-Pins-Switzerland-UkraineЗа словами організаторів, «метою курсу є набуття учасниками компетенції у сфері управління проектами місцевого та регіонального розвитку: ідентифікація проблем місцевого розвитку, формулювання концепції проекту та формування партнерства із зацікавленими сторонами для реалізації проектів, визначення очікуваних результатів проекту, основні етапи планування проекту та бюджетування, моніторинг реалізації проекту та оцінювання його результативності».

Навчання – безкоштовне. Кількість осіб для участі у навчанні від одного органу місцевого самоврядування, виконавчої влади, чи громадської організації – необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати діючу електронну поштову скриньку, регулярний доступ до мережі Інтернет, готовність навчатися принаймні 1 годину в день, а також ділитися власним досвідом реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку.

Зарахування на курс «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5» буде відкрито на веб-платформі 5 листопада, завершено 10 листопада. Тривалість навчання за програмою курсу становитиме один місяць (10 листопада – 10 грудня).

«Для самостійної реєстрації на веб-платформі потрібно зайти на сторінку Спільноти практик, у правому верхньому куті цієї сторінки натиснути кнопку «Вхід» і створити новий обліковий запис учасника спільноти. Якщо не вдасться зареєструватися на веб-платформі самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою udlsystem@udl.org.ua. », – розповідають керівники проекту.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)