Діджиталізація: тернополяни активно використовують мобільний додаток
Нд. 7 Березня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Діджиталізація: тернополяни активно використовують мобільний додаток

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Сіті-бот «Назар» щодня стає все більш популярним серед тернополян.

Завдяки цьому сервісу кожен мешканець міста може дізнатися про планові чи аварійні відключення води, світла чи газу, отримати довідкову інформацію щодо комунальних, муніципальних чи соціальних служб, в один клік дізнатися про депутата на окрузі та навіть передати показники лічильників.

Відповідно до статистичних даних, за останній квартал 2020 року до сервісу долучилося понад 7000 осіб. За цей період мешканці отримали близько 35000 повідомлень про ремонти чи аварії. А за час дії модулю «Мій депутат» інформацію про депутата отримали 1870 разів.

До слова, через сіті-бот «Назар» відтепер можна передавати показники лічильників за холодну воду, а в планах розробників та міської ради – надати мешканцям можливість передавати показники і гарячої води, електропостачання та газу.

Для використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому є встановлений додаток Viber або Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil та обрати потрібний месенджер. Все дуже просто та швидко!


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)