Директор підприємства відбуватиме покарання у виправній колонії
Сб. 15 Травня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Директор підприємства відбуватиме покарання у виправній колонії

Прокуратура області оскаржила ухвалу суду про відстрочку виконання вироку, яким директора одного з підприємств засуджено до двох років позбавлення волі за одержання неправомірної вигоди за вплив на нотаріуса. За хабар цей керівник відбуватиме покарання у виправній колонії.

У прес-службі прокуратури Тернопільської області повідомили, що обвинувачений, маючи знайомого нотаріуса, пообіцяв мешканцю Тернополя посприяти у терміновому виготовленні доручення на квартиру від імені покійної власниці, у якому буде передбачено право тернополянина розпоряджатися цим житлом.

За підроблений документ керівник підприємства вимагав у тернополянина чотири тисячі євро. Після отримання частини коштів з обумовленої суми неправомірної вигоди – двох тисяч гривень, його затримали правоохоронці.

Тернопільський міськрайонний суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.369-2 ККУ – зловживання впливом, і призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

Щоб уникнути відбуття покарання у виправній колонії, засуджений звернувся до Тернопільського міськрайонного суду з клопотанням про відстрочення виконання вироку, і суд його задовольнив.

Не погоджуючись з цим рішенням суду, прокуратура області його оскаржила. Апеляційний суд, підтримавши позицію прокуратури, скасував ухвалу суду 1-ої  інстанції.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)