Диковина: жінка з Тернопільщини покинула рідних дітей заради...
Чт. 28 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Диковина: жінка з Тернопільщини покинула рідних дітей заради…

Pryshlyak2Їй 34 роки і вона мама восьми дітей. Та в одну мить раптом вирішила, що… повинна залишити дітей і йти служити в АТО. Багатодітну матір, звісно, ніхто не взяв би на службу в армію, тож вона… написала відмову від своїх діточок, які, попри все, її люблять і чекають повернення.

Ні, це не сценарій фільму на злобу дня, від якого навертаються сльози, такого сюжету кіношники точно не вигадали б. Ольга П. – мешканка сіл Козівського району. Так, саме сіл, бо спочатку жінка жила в одному селі, потім в іншому, а згодом взагалі подалася на Бучаччину. За словами спеціаліста по роботі з молоддю Козівського району Тетяни Гужди, Оля спочатку добре дбала про своїх діток, яких народжувала мало не щороку. Дещо насторожувало те, що у дітей різні прізвища, втім, особисте життя кожного – річ делікатна.

Та коли до їхньої хати провели інтернет, Оля геть втратила спокій. Забувши про діток, кинулася влаштовувати оте своє особисте життя чи то ж просто шукати пригод… Жінка зареєструвалася у соцмережах, сайтах знайомств і повсюди активно шукала собі нового чоловіка. Коли заводила інтернет-роман і їздила до чергового «коханого» знайомитися наживо, діти залишалися самі без догляду.

Якось Оля знайшла собі «коханого» в одному із сіл Бучацького району. Поставила перед фактом Дмитра, з яким жила тоді, що йде від нього, і справді пішла, забравши із собою двох найменших діточок, яким не було й чотирьох років. Дмитро ж подався за нею. Судячи з усього, на Бучаччині з їх появою закрутилася неабияка «санта-барбара», бо за кілька днів в Олине село почали дзвонити із сільської ради того бучацького села із проханням якось забрати від них солодку парочку. Подейкували, що Оля не лише не могла визначитися, кому із двох «коханих» — старому чи новому – надати перевагу, а й принагідно не гребувала місцевими чоловіками. Дрібниця, що були одружені, бо ж, як кажуть москалі, ті, що нам ніколи не будуть «братьямі», «жєна – нє стєна». Та, видно, щось у «санта-барбарі» козівсько-бучацького розливу пішло не так, бо за якийсь час Оля повернулася до свого села. Але своєї пристрасті не позбулася – і надалі шукала чоловіків для знайомства.

Поки горе-мама з двома найменшими дітьми їздила районом у пошуках нового тата, у неї забрали віддали на виховання в інтернати інших шістьох дітей, які, звичайно, не могли самі собі дати раду, проте батьківських прав ще не позбавляли. Втім, до такого кроку вона підштовхнула громадськість сама.

Якось жінка заявилася у сільську раду зі словами, що йде служити в АТО. Сказала, щоб їй надали усі необхідні для цього документи. Працівники сільської ради почали вмовляти її, відраджувати, запевняли, що матір, яка має вісьмох дітей, ніхто в АТО не візьме. Гадаєте, переконали? Та ні… У відповідь Оля написала заяву про те, що відмовляється від власних дітей. А вже потім був суд, на якому її позбавили материнських прав. Як розповідають працівники сільської ради, під час судового засідання найстарший син Володя дуже просив, щоб мама отямилася, що вони її дуже люблять і не хочуть жити в інтернаті, втім, Оля у його бік навіть не дивилася…

Нині Оля в АТО, працює кухарем при госпіталі. Її чоловік Дмитро переконаний, що жінка пішла туди заради романтичних пригод. А ось мати Ольги вважає, що донька вчинила так через те, що її чоловік забагато заглядає у чарку. Вона не засуджує її, навпаки, каже, що правильно зробила,  бо коли «хлопи відсиджуються по хатах, мусять жінки йти захищати Україну», а про дітей подбає держава. Олині діти нині живуть в інтернаті, тільки донька Марічка з бабцею. Дівчинка пишається мамою і вірить, що як тільки закінчиться війна, їх мама до них повернеться… А що Оля? На запитання журналістів, які розшукали її в зоні АТО, категорично відповіла, що дітей у неї взагалі немає…
Джерело: НОВА Тернопільська газета
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)