Як відбудеться святкування Дня міста Тернополя 2019? У Тернополі проведуть унікальну театралізовану екскурсію Кращих школярів, випускників та науковців Тернополя нагородили преміями У Тернополі демонтували ще один незаконний обєкт Через годину у центрі Тернополя відбудеться унікальний проект У вівторок на одній тернопільській вулиці не буде світла На Тернопільщині за втручання прокуратури громада отримала у власність майно вартістю майже 1,5 млн грн Віктоp Овчаpук обговоpив питання pефоpмування освіти в області Викрито колишнього бойовика «ЛНР», який понад чотири роки переховувався від правосуддя Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій Віктоp Овчаpук: «Омитий кpов’ю багатьох поколінь геpоїв, сувеpенітет нашої деpжави – безцінний для усіх укpаїнців» Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян з Днем Незалежності Тернопіль має ще одне місто-партнер за кордоном Вітання очільника Тернополя Сергія Надала з Днем Незалежності «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук

Для чого у Тернопіль приїжджав Ейврік О’Келі?

  • 11
    Поширили:

Директор College of Remote and Offshore Medicine Foundation Ейврік О’Келі (Aebhric O’Kelly) нещодавно зустрівся з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

Спершу гість розповів про свій навчальний заклад, який готує парамедиків, медичних сестер, фахівців з тропічної медицини, гірської (експедиційної) медицини. Останні два напрямки, за словами Ейвріка О’Келі, є доволі популярними і вони вимагають спеціалізованої підготовки. Він наголосив на тому, що є багато бажаючих навчатися саме з тропічної та гірської медицини. Коледж також організовує спеціалізовані тренінги в гірських умовах на Евересті та Кіліманджаро, в Танзанії та країнах Африки. Парамедики, які здобули освіту в College of Remote and Offshore Medicine Foundation готові до роботи в «гарячих» точках світу. Середня тривалість навчання для здобуття рівня спеціаліста – 2 роки, магістра – 3 роки. Під час першого року студенти навчаються дистанційно, а потім вони мають різні практичні курси, вишколи та інше.

Директор College of Remote and Offshore Medicine Foundation Ейврік О’Келі запропонував укласти угоду про співпрацю між його навчальним закладом та ТДМУ у декількох напрямках. Один з них – це імплементація на базі нашого університету міжнародного сертифікованого курсу International Trauma Life Support від Американської асоціації кардіологів. Як зазначив завідувач кафедри медицини катастроф і військової медицини, професор Арсен Гудима, це цікавий міжнародний курс, який включає в себе всі стандарти надання допомоги травмованим пацієнтам на ранньому і догоспітальному етапах. Він цікавий як для громадян нашої країни, так і для студентів-іноземців, які навчаються в Україні.

Унікальність цієї пропозиції полягає в тому, що на базі центру симуляційного навчання ТДМУ буде створено ICLS травма-центр, який за умови успішного проходження курсу має право видавати сертифікати міжнародного взірця. Для цього університет зі свого боку має зробити декілька важливих кроків. Один з них – це навчання наших фахівців, які в майбутньому стануть інструкторами. Їх тренуватиме команда Ейвріка О’Келлі. Після цього наші інструктори під супроводом наставників передаватимуть свої знання та практичні навички курсантам, яких вони наберуть для навчання. Останній крок – це приїзд фахівців зі США та Італії, які будуть оцінювати роботу нашої команди під час підготовки чергових курсантів. Якщо наші викладачі пройдуть перевірку на відмінно, то університет отримає сертифікацію на проведення таких курсів на своїй базі.


  • 11
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!