Для нас дуже важливо створити належні умови у медичних закладах, - Володимир Труш
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Для нас дуже важливо створити належні умови у медичних закладах, – Володимир Труш

Джерело: Тернопільська ОДА

Під час робочої поїздки в Теребовлянську об`єднану територіальну громаду голова обласної державної адміністрації Володимир Труш відвідав  Теребовлянську центральну районну лікарню та ознайомився з особливістю надання допомоги хворим на COVID-19.

Як розповів головний лікар Михайло Никеруй, для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в закладі залучено 36 медичних працівників.
З Національною службою здоров’я України підписано 13 пакетів орієнтовно на 43 млн. грн. враховуючи пакет про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій щодо надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

«Станом на 1 квітня на базі лікарні для надання стаціонарної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію виділено 64 ліжко місця. Зараз у нас на стаціонарному лікуванні  перебуває 63 особи на коронавірус, з них 1 на апараті ШВЛ, 1 на кисневому концентраторі і 54 особи на кисневій масці. Крім того, у лікарні проведено монтаж 59 кисневих точок, закуплено 21 кисневий балон, апарати ШВЛ», – зазначив головний лікар Михайло Никеруй.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш разом з головним лікарем оглянули стан приміщень, ознайомилися з обладнанням палат і боксів для хворих COVID-19.
«Для нас дуже важливо створити належні умови у медичних закладах, – наголосив Володимир Труш. – Ми бачимо, що в Теребовлянській центральній районній лікарні використовують сучасне обладнання, яке дозволяє надавати пацієнтам якісну і вчасну медичну допомогу. А в умовах пандемії COVID-19 це надзвичайно важливо. Також тут докладають максимум зусиль, щоб пацієнти перебували у затишних сучасних палатах. Так, за рахунок фонду Державного регіонального розвитку проведено утеплення фасаду лікарні та капітальний ремонт даху загальною вартістю понад 3 мільйони гривень».

До слова, щорічно в центральній районній лікарні лікується понад 7 000 чоловік, хірургами лікарні здійснюється 1650 операцій різної складності.

 тернопіль,   новини тернополя,   новини тернопільщини,   тернопільські новини,   Теребовля,   лікарня,   Труш

 тернопіль,   новини тернополя,   новини тернопільщини,   тернопільські новини,   Теребовля,   лікарня,   Труш

 тернопіль,   новини тернополя,   новини тернопільщини,   тернопільські новини,   Теребовля,   лікарня,   Труш


Джерело: Тернопільська ОДА
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)