Дмитро Підручний пропустить етап у французькому Ансі
Вт. 25 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Дмитро Підручний пропустить етап у французькому Ансі

Чоловіча збірна України з біатлону виступить неосновним складом на четвертому етапі Кубка світу, що пройде у французькому Ансі. Про це повідомив президент федерації біатлону України Володимир Бринзак у коментарі Суспільне Спорт.

Етап в Ансі закриє змагальну програму 2021 року, він буде четвертим у новому сезоні і заключним перед “різдвяною паузою”. І саме його вирішила пропустити чоловіча збірна України.

Ще перед стартом сезону 2021/22 головний тренер чоловічої команди України Юрай Санітра повідомляв, що етап у Ансі представники основи пропускатимуть. Причину цього український тренер пояснював особливостями підготовки команди до зимової Олімпіади-2022, що відбудеться у Пекіні.

Як саме мав змінитися склад чоловічої збірної України було невідомо. Проте після чоловічої гонки переслідування у Гохфільцені президент федерації біатлону України повідомив, що основна четвірка спортсменів пропустить цей етап: не виступатимуть у Франції Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал. Ці біатлоністи відправлять на збір в Італію.

За словами Бринзака, на етап в Ансі поїдуть три біатлоністи, які також готувалися до сезону з командою “А”. Вони й складуть заявку України на цей етап.


Джерело: sports.te.ua
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)