Дмитро Підручний завершив етап Кубка світу в ТОП-40
Вт. 25 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Дмитро Підручний завершив етап Кубка світу в ТОП-40

В німецькому Оберхофі завершився черговий етап Кубка світу з біатлону. Тернополянин Дмитро Підручний змагався у гонці переслідування.

Дмитро у спринтерській гонці через вкрай невдалу стрільбу посів лише 44-те місце і змушений був стартувати з величеньким гандикапом. Не впорався тернополянин з важкими погодними умовами і цього разу, “мазанувши” ще 6 разів.

Прикро, що все це відбувається на тлі досить непоганої функціональної готовності нашого біатлоніста. ось і зараз за швидкістю, наприклад, на останньому найважливішому колі дистанції Дмитро – у топ-10. Та це дозволило, однак, боротися українцю лише за місце в очковій 40-ці. Тернополянин справді обійшов кількох суперників і фінішував 38-им. Проте це маленька втіха.

До речі, молодші партнери по команді знову виступили краще Дмитра. Завдяки вдалій стрільбі Богдан Цимбал фінішував 23-ім, а Антон Дудченко – 26-им.

Реалізувати свої амбіції і принаймні покращити стрільбу Дмитро Підручний намагатиметься вже на наступному етапі в Рупольдингу. Він стартує вже у середу, 12 січня. У загальному заліку Кубка світу Підручний тепер 32-ий.


Джерело: Новини Тернопільщини
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)