До Дня захисника Вітчизни в Тернополі відбудеться урочиста хода
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

До Дня захисника Вітчизни в Тернополі відбудеться урочиста хода

Урочистою ходою під супровід оркестру пройдуть 14 жовтня вулицями міста військовослужбовці, ветерани, представники козацтва, правоохоронці, рятувальники.

Так відзначатимуть у Тернополі державне свято – День захисника Вітчизни. Початок шикування – об 11:30 на Театральному майдані.

Про це йшлось під час засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в області Дня захисника України. Засідання 6 жовтня провів заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Віктор Овчарук.

«Цей день буде вихідним в державних установах. Усі свідомі громадяни повинні долучитись до заходів, щоб продемонструвати шану захисникам рідної землі та свою небайдужість до розвитку національних військових традицій у нашій області, – зазначив Віктор Овчарук. –Під час урочистої ходи ми покладемо квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України у ХХ столітті, до місць поховань загиблих учасників Революції  Гідності та учасників антитерористичної операції. Після цього в усіх церквах області відбудуться молебні за Україну та український народ».

В закладах освіти та науки в рамках відзначення Дня захисника України проведуть молодіжну та дитячу акцію “Напиши листа захиснику України”. У планах – започаткувати акцію «Браслет нескорених», суть якої полягає у виготовленні подарунків із стрічок національних кольорів для наших захисників.

У бібліотеках, музеях, обласному архіві, навчальних закладах оформлять документальні і фотовиставки, що відображають героїзм українського народу на різних етапах боротьби за незалежність. Також проводитимуть покази фільмів про події на Сході країни під час здійснення АТО.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)