До патрульної поліції Тернополя – 24 кандидати на одне місце
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

До патрульної поліції Тернополя – 24 кандидати на одне місце

4 листопада у Тернополі закінчився набір кандидатів до патрульної поліції.  Пункт прийому анкет працював упродовж трьох тижнів. За цей період анкети подали 4776 осіб.

Олег Ляхович
Олег Ляхович

Серед претендентів більшість чоловіки  – 65%. Вищу освіту має більша половина кандидатів – 59,8%. 77,5% – мають водійське посвідчення, 44,8% – безробітні, лише 7,3 % – діючі співробітники міліції. Найактивнішими були тернополяни, вони подали 2230 анкет, мешканці Тернопільської області – 1823, кандидатів з інших регіонів – 723. Таким чином, за кількістю заяв, що надійшли від охочих стати новими патрульними поліцейськими конкурсний відбір складає 24 особи на одне місце.

– З понеділка, 9 листопада, розпочнеться початок відбору, – розповів заступник начальника Тернопільського обласного управління міліції Олег Ляхович. – Стартує він з тестування на загальний розвиток, що проходитиме на базі бібліотеки економічного університету. Далі претендентів чекають фізична підготовка (для чоловіків – біг і підтягування, для жінок – біг і віджимання) та військово-лікарська комісія. Останній етап співбесіда та розмови з психологами. Кандидатів, які пройдуть усі ці етапи,  зарахують на навчання до патрульної поліції, що проходитиме у Львові на базі університету внутрішніх справ. Початок занять запланований на кінець січня 2016-го року, а через два місяці нова поліція, так би мовити, вийде на вулиці, і тернополяни побачать її у дії.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)