До річниці Дня міста оголошено відео-конкурс “Мій Тернопіль-480”
Пн. 28 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

До річниці Дня міста оголошено відео-конкурс “Мій Тернопіль-480”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

28 серпня Тернопіль святкуватиме 480-у річницю від дня заснування. З нагоди цієї події Тернопільська міська рада  оголосила конкурс відеороликів «Мій Тернопіль. 480». Учвсником може бути як одна людина, так і творчі колективи, студії, компанії.

Конкурс передбачає три етапи:

І етап – подання учасником/ учасниками заявок та розміщення відеороликів на YouTube каналі: 20-24 липня 2020 року; посилання з YouTube необхідно надіслати

ІІ етап – он лайн голосування на Facebook сторінці Тернопіль 480, створеній організаторами Конкурсу та оцінка відеороликів членами журі: 1-10 серпня 2020 року.

IІІ етап – визначення та нагородження переможців Конкурсу.

Відеоролики подаються у форматах: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4 з роздільною здатністю не менше 720 х 480. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 4 хвилини. На початку ролика слід вказати його назву й відомості про автора (авторів): ім’я, прізвище, назву організації. Роботу необхідно завантажити на YouTube канал, посилання  надіслати до оргкомітету Конкурсу на ел.адресу: ctdmy@ukr.net із зазначенням теми листа «На конкурс відеороликів» та заповнити заявку за відповідною формою.

Переможці Конкурсу будуть визначені шляхом сумарної оцінки членів журі та онлайнового голосування . Онлайн голосування відбуватиметься з 1 по 10 серпня 2020 року включно на офіційній сторінці  Facebook  «Тернопіль.480». Учасники конкурсу отримають дипломи та відзнаки  Тернопільської міської ради.

Детально ознайомитися про з положенням  Конкурсу можна за посиланням.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)