До уваги абітурієнтів Тернопільщини: шахраї у мережі «продають» відповіді на ЗНО
Чт. 28 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

До уваги абітурієнтів Тернопільщини: шахраї у мережі «продають» відповіді на ЗНО

Джерело: Тернополяни
Тернопільських абітурієнтів закликають не вестися на пропозиції шахраїв і не купувати нібито відповіді на зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року. В Українському центрі оцінювання якості освіти наголосили, що їх просто не існує.

«Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО», — зазначили в Центрі.

Там кажуть, що шахраї для «переконливості» можуть навіть надсилати листи з фейкової скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. В повідомленні також зазначається, що усі тести укладають і друкують в умовах суворої конфіденційності.

«Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці «Тести минулих років», перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо», — запропонували освітяни.

Довідка: Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 3 лютого. Загалом у ЗНО-2020 візьмуть участь близько 346 тисяч учнів.


Джерело: Тернополяни
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)