До уваги тернополян: уряд змінив порядок призначення субсидій окремим категоріям отримувачів
Пт. 3 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

До уваги тернополян: уряд змінив порядок призначення субсидій окремим категоріям отримувачів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
На деяких мешканців Тернопільщини, які отримують житлові субсидії, чекають зміни. Зокрема, йдеться про новий порядок призначення субсидій.

Кабінет міністрів під час свого засідання 20 жовтня ухвалив зміну порядку призначення житлових субсидій сімейним дитбудинкам, пенсіонерам та військовослужбовцям. Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату уряду.

“Уряд схвалив зміни до постанови, які спрощують призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, громадянам старшим 60 років. Зокрема, дитячі будинки сімейного типу можуть отримати субсидію на понаднормову площу будинків, а придбаний ними автомобіль не призведе до втрати субсидії тощо”, — йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв сайт «Тернополяни», Верховна рада схвалила верифікацію державних виплат. Закон регулює основні питання збору, обробки та аналізу інформації, а також визначає основні етапи верифікації та перелік даних, які використовуються для верифікації та моніторингу виплат. Зокрема, верефікація буде проводитися шляхом перевірки інформації про одержувача державної допомоги, яка впливає на визначення права на отримання і розмір виплат.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)