Добрі серця: "Карітас Тернопіль" продовжує піклуватися про нуждених
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Добрі серця: “Карітас Тернопіль” продовжує піклуватися про нуждених

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Режим надзвичайної ситуації вніс  корективи діяльності громадської організації “Карітас Тернопіль”

На засіданні організації, було прийнято рішення двічі на тиждень (в понеділок і п’ятницю) доставляти гарячі страви безпритульним до місця їхнього перебування. Власне, 27 березня їжу (пшенична каша, зелений борщ, йогурт та солодка булка) для трьох десятків людей доставили до закинутої недобудови. Про місце домовилися заздалегідь з одним із підопічних фонду, який вже 25 років живе на вулиці.

До слова, продукти для реалізації акції з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка надало управління архиєпархії та священники.

Також провід «Карітасу» повідомляє, що працівники проекту «Домашня опіка» (паліативний догляд) надаватимуть послуги підопічним проекту без змін. Щочетверга у межах «PRO_Милосердя благодійний проект» підопічні отримуватимуть продуктові набори й теплі обіди. «Соціальне таксі» у понеділок, середу та п’ятницю обслуговуватиме хворих, які перебувають на гемодіалізі. Запис здійснюватиметься традиційно за моб. 098 332 1414.

Проект «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» центру для дітей «Карітас-Тернопіль» проводитиме зустрічі онлайн із дітьми та молодю із проекту. Працівники проекту «Соціальне середовище для молоді з інвалідністю», «Життя у повноті» проводитимуть консультації з молоддю та їх батьками в онлайн режимі.

Працівники проекту «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні» здійснюватимуть менторську підтримку парафій. Проводитимуться зустрічі онлайн із священиками, для заохочення здійснення волонтерської діяльності серед парафіяльних спільнот.

Якщо Ви знаєте самотніх літніх людей, яким потрібна допомога, то повідомте за телефоном 068 949 2949


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)