Дороги на Тернопільщині покращаться через 2-3 роки. Не раніше...
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Дороги на Тернопільщині покращаться через 2-3 роки. Не раніше…

dorog_terДороги на Тернопільщині покращаться через 2-3 роки. Не раніше… Про це заявив прем’єр-міністр. 

“Кабінет міністрів працює над тим, щоби створити окремий Дорожній фонд у складі державного бюджету України, куди будуть акумулюватися ресурси”, – заявив Гройсман, зазначивши, що відповідне рішення може бути прийняте спільно з парламентом у вересні.

Крім того, уряд передасть державні дороги місцевого значення під управління обласних державних адміністрацій.

“Ми проведемо децентралізацію управління доріг України. Ми все з Києва передамо, державні дороги місцевого значення на місця, на обладміністрації, які будуть управляти цим процесом. Далі ми туди передамо кошти і ресурси. Ви побачите, що за 2-3 роки ситуація із дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща”, – зазначив Гройсман.

Прем’єр-міністр зауважив, що сьогодні у місцевих бюджетах є ресурси для співфінансування ремонту доріг завдяки збільшенню надходжень у результаті розпочатої фінансової децентралізації. Консолідація ресурсів дасть можливість проводити більший обсяг робіт.

Гройсман зазначив, що відновлення дорожнього господарства країни є одним з пріоритетів діяльності уряду. За його словами, декілька тижнів тому Кабмін розблокував фінансування усіх автодорожніх робіт.

“Зараз ми розпочинаємо відроджувати дорожнє господарство України. За один день, тиждень, рік зробити це буде дуже важко. Але хочу підкреслити, що за декілька років ми зможемо привести до нормального стану українські дороги”, – сказав він.

Джерело: УНІАН


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)