Довічне ув’язнення: суд виніс вирок вбивці тернопільської тату-майстрині
Вт. 7 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Довічне ув’язнення: суд виніс вирок вбивці тернопільської тату-майстрині

Джерело: Файне місто

Тернопільський міськрайонний суд виніс вирок вбивці тернополянки Тетяни Подвашецької. Андрій Горбатюк отримав довічне ув”язнення. Окрім цього, на користь матері загиблої з чоловіка стягнуто 500 тисяч гривень моральної шкоди. Вирок оголошено сьогодні, 11 листопада. Рішення може бути оскаржено в апеляційному суді впродовж встановленого законом терміну. Чи скористається цим правом засуджений – поки невідомо.

“11 листопада 2020 року колегією суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області – головуючий суддя Гуменний, учасники колегії судді Братасюк та Рамазан, проголошено рішення у справі вбивства 27-річної тату-майстрині Тетяни Подващецької. Відповідно до вироку суду, Андрія Горбатюка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 ККУ, а саме – умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі”, – повідомила журналістам “Файного міста” суддя-спікер Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Анна Мостецька.

Запобіжний захід, застосованого до обвинуваченого у вигляді тримання під вартою, продовжено до набрання вироком законної сили, але не більше, ніж двох місяців – до 18 січня 2021 року. Також було частково задоволено цивільний позов зі сторони матері загиблої та стягнуто з овинуваченого на її користь 500 тисяч гривень моральної шкоди.

Вирок може бути оскаржено до Тернопільського апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, 6 квітня на вулиці Курбаса, 9 у власному помешканні вбили 27-річну тату-майстриню Тетяну Підвашецьку. Під підозрою опинився тоді ще 25-річний Андрій Горбатюк.

 Відомо, молодик прийшов до давньої знайомої, аби завершити раніше набите тату. Вони зустрілися в помешканні майстрині. Коли Тетяна Подвашецька почала повчати клієнта, як “правильно жити”, він розізлився та схопив ніж. Суперечка переросла у вбивство.Судово-медичний експерт зафіксував на тілі потерпілої понад п’ятдесят колото-ріжучих ран.  Згодом експерти підтвердили, що жінка померла в результаті масивної втрати крові.

Андрій Горбатюк намагався втекти, проте його затримали у Львові. 

 


Джерело: Файне місто
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)