Дожилися: відкрито тернополянам пропонують купити інше громадянство
Вт. 26 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Дожилися: відкрито тернополянам пропонують купити інше громадянство

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільський псевдоактивіст пропонує людям продати Українське громадянство.

Свій пост оприлюднив небайдужий громадянин Іван Локоть, який зазначає, що нещодавно в одній із тернопільських групі з’являлись оголошення від Тарнавського Назара про новостворену групу в Телеграмі, на тему роботи в Тернополі, але веде цю групу сторінка з назвою “Румунськое Гражданство”(фото1), яке продається пaспорт Румунії за 4-5 тисяч доларів. А так як Україна не дозволяє мати два громадянства, то це є порушенням закону не краще, як роздача російських паспортів на сході країни.

Схема така: добавляють вас в групу і періодично дають рекламу, шо от можна купити румунський паспорт і виїхати в Англію. І такі клєрки як цей Назар, за кожну людину получає процент. Але в час коли країна в важкому стані, це дуже низько спонукати Українців продати своє громадянство.

Сам Назар, який в Тернополі бореться з незаконними забудовами наклав в штани і повидаляв рекламу і наше спілкування в інших чатах і коментарях, хотя спочатку хвалився, що ще має сторінки з послугами ескорту(фото 2). Скріни не горять.

Фейсбук група, коментарів не дала, хотя попередньо розмістила в себе рекламу цього “активіста”, який вже певно втік в Англію.

В нас під носом, поки одні боряться, інші тікають закордон ще і іншим спокушають продати Україну.

 

 

 

 

 

 

Інформацію взято із фейсбук сторінки Політичний Збараж:


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)