Дружина тернопільського нардепа згадала, як нещодавно тернополяни зганьбилися на всю країну
Пн. 6 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Дружина тернопільського нардепа згадала, як нещодавно тернополяни зганьбилися на всю країну

Ансамбль Вірського
Ансамбль Вірського

Дружина депутата ВРУ від Тернопільщини Тараса Юрика Мар’яна Томяк написала пост у соціальних мережах. Як вона описала, це пост про сум і радість…

” Щойно прийшла з виступу Національного ансамблю танцю ім. П.Вірського! Це ФАНТАСТИКА!! Від сьогодні вони назавжди поселились в моєму серці! В залі Березолю панувала шалена енегрія і тернополяни не хотіли відпускати найкращих танцюристів держави, нашу гордість…і це радість!, – пише вона. 

 – А сумно через те, що подекуди були вільні місця, в першій половині виступу, деякі ряди наполовину були порожніми, а мені здавалося, що такі події повинні проходити з аншлагом…і сумно ще від того, що приблизно півроку тому, наше місто спозорилося на всю Україну, скандалом про те, як тернополянки билися, шарпалися і сварилися з поліцією та активістами, щоб тільки потрапити на “шоу Лободи”, я не осуджую, в кожного свої смаки! Але чому ми не оцінюємо і не шануємо того, що є нашою Гордістю?

Читайте також: Тернополяни проігнорували ідею зі встановленням у місті “креативного” фонтану

Ми не на словах, а на ділі маємо підтримувати українське, своє, рідне, таке неперевершене! Надіюсь, що в майбутньому ми будемо більше поважати себе і більше любити своє, бо поклоніння тим, хто відверто насміхається з нас, до добра – не доведе!!”

Допис у фейсбук
Допис у фейсбукЗагрузка...Loading...