Дружина тернопільського нардепа згадала, як нещодавно тернополяни зганьбилися на всю країну
Сб. 22 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Дружина тернопільського нардепа згадала, як нещодавно тернополяни зганьбилися на всю країну

Ансамбль Вірського
Ансамбль Вірського

Дружина депутата ВРУ від Тернопільщини Тараса Юрика Мар’яна Томяк написала пост у соціальних мережах. Як вона описала, це пост про сум і радість…

” Щойно прийшла з виступу Національного ансамблю танцю ім. П.Вірського! Це ФАНТАСТИКА!! Від сьогодні вони назавжди поселились в моєму серці! В залі Березолю панувала шалена енегрія і тернополяни не хотіли відпускати найкращих танцюристів держави, нашу гордість…і це радість!, – пише вона. 

 – А сумно через те, що подекуди були вільні місця, в першій половині виступу, деякі ряди наполовину були порожніми, а мені здавалося, що такі події повинні проходити з аншлагом…і сумно ще від того, що приблизно півроку тому, наше місто спозорилося на всю Україну, скандалом про те, як тернополянки билися, шарпалися і сварилися з поліцією та активістами, щоб тільки потрапити на “шоу Лободи”, я не осуджую, в кожного свої смаки! Але чому ми не оцінюємо і не шануємо того, що є нашою Гордістю?

Читайте також: Тернополяни проігнорували ідею зі встановленням у місті “креативного” фонтану

Ми не на словах, а на ділі маємо підтримувати українське, своє, рідне, таке неперевершене! Надіюсь, що в майбутньому ми будемо більше поважати себе і більше любити своє, бо поклоніння тим, хто відверто насміхається з нас, до добра – не доведе!!”

Допис у фейсбук
Допис у фейсбукЗагрузка...Loading...