На Тернопільщині ще двоє дітей-сиріт отримали житло від держави (фото)
Ср. 5 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині ще двоє дітей-сиріт отримали житло від держави (фото)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Належної уваги та підтримки як ніхто інший потребують діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування. Відтак в області ведеться чітка і злагоджена робота, спрямована на забезпечення житлом даної категорії.

Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час урочистого вручення ключів від квартири, придбаної коштом держави для двох дітей-сиріт, які виховуються в дитячому будинку сімейного типу в селі Залісці Шумського району.

Квартира, що отримали 18-річний Віталій Стельмах та 17-річний Володимир Романюк, — двокімнатна, загальною площею 62,4 м. кв. Розташована у зведеному торік будинку покращеного планування.

Хлопці перебували на позачерговому квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

«Дякую державі за таку чудову можливість отримати власну домівку. Тепер я матиму куди повертатися у перервах між навчанням, — розповів Володимир. — По закінченню школи планую вчитися у Львові, а потім працювати у машинобудівній галузі».

Натомість Віталій хоче вступити до тернопільського навчального закладу, аби освоїти фах механіка.

«Завдяки цій підтримці держави я отримав певний старт для подальших звершень. Тепер за жодних обставин не виїжджатиму за кордон і працюватиму лише тут, на рідній землі», — переконаний хлопець.

Майже 6 млн 26 тис. грн додатково виділено цьогоріч на вирішення проблематики забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Відтак впродовж двох останніх років на цю потребу було спрямовано майже 10 млн грн, повідомив Степан Барна.

«Вірю у те, що такі кроки матимуть логічне продовження. На даний час ми забезпечили житлом вже понад 12 дітей вказаної категорії. Наші діти повинні залишатися в Україні й мати змогу реалізувати себе тут. Важливо наголосити, що робота у даному напрямку повинна проводитися не лише у розрізі політики держави, а й спільно з органами місцевого самоврядування, керівництва містечок та сіл нашого краю», — підсумував очільник області.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1498023786967868


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)