Джамала та її «Шлях додому»
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Джамала та її «Шлях додому»

Untitled-6До Тернополя їде талановита представниця кримськотатарського народу, найщиріша українська співачка, за версією таблоїдів, чарівна Джамала. В рамках Всеукраїнського туру вона відвідає чотирнадцять міст, серед яких – Тернопіль.

Концертна програма, що отримала назву «Шлях додому» буде побудована на матеріалі нового альбому, реліз якого запланований на середину осені. Прозвучать на концертах також найбільш популярні і улюблені публікою композиції з міні-альбому «Дякую», платівок All or Nothing і For Every Heart.

«Більшу частину весни і літні місяці Джамала працювала над своїм четвертим альбомом «Подих». На відміну від попередніх релізів, більшість композицій на новій платівці написано українською мовою. Крім цього співачка звернулася до творчої спадщини великих поетес – в альбом увійдуть пісні, написані на вірші Ліни Костенко та Марини Цвєтаєвої. На даний момент оприлюднені три сингли з нового альбому. Релізи вийшли на лейблі Enjoy Records, який видає таких артистів, як ONUKA, The Maneken, Bahroma, Peter and the Wolves і Pianoбой», – розповідають організатори туру.

У Тернополі концерт відбудеться 31 жовтня в ПК «Березіль». Та вже сьогодні поціновувачі мистецтва мають змогу придбати білет на захід, за ціною від 150 до 500 гривень.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)