Еліна Руденко –перша віце-міс України’2015!
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Еліна Руденко –перша віце-міс України’2015!

А все почалося з банального випадку…


hZggRJCKYyw«Краса об’єднує!» – під таким гаслом у Жовтневому палаці столиці відбувся 25-ий ювілейний національний конкурс «Міс Україна’2015». Учасницями фінального етапу головного огляду краси стали 25 українок з різних регіонів, серед яких – чарівна тернополянка Еліна Руденко.

Обирало найкрасивішу українку авторитетне журі у складі голови Міжнародного фонду культурного співробітництва Влади Литовченко, співачки Санти Дімопулос, топ-моделі Сніжани Онопко, плавця Олега Лісогора, актриси Марії Горбань, ресторатора Миколи Тищенка та актора Володимира Горянського.
До фіналу конкурсу дівчата активно готувалися протягом кількох місяців. З ними займалися професійні хореографи, модельєри, візажисти та стилісти. Претендентки на звання найкрасивішої дівчини України взяли участь у численних показах мод, фотосесіях, благодійних акціях. Окрім закріплення азів дефіле від українських топ-моделей та вміння поводити себе на сцені, організатори конкурсу вирішили залучити учасниць до добрих справ. Зокрема, дівчата побували в гостях у багатодітної родини переселенців із Макіївки та передали їхнім діткам все необхідне до школи: форму, вишиванки, банти, туфельки, гольфи й канцелярське начиння.
IIASsMhccjoПід час фіналу конкурсу переможницю обирали в три етапи: красуні дефілювали в національних костюмах, бікіні та вечірніх вбраннях. У суперфінал вийшли шестеро найкрасивіших конкурсанток, серед яких: представниці Києва Христина Столока і Ліана Ткаченко, Житомира – Феріде Ібрагімова львів’янка Сніжана Танчук, харків’янка Маргарита Паша та наша чарівна Еліна Руденко.
Окрім зовнішніх даних, переможниця конкурсу повинна бути добре освіченою. Саме тому учасниці відповідали на запитання, підготовлені членами журі. Нашій Еліні випало запитання від Олега Лісогора про те, що вона зробила б для себе та усієї України, якби стала доброю чарівницею? «Я б подарувала усім людям добро та любов. Зробила б так, щоб всі були щасливими, щоб в кожній сім’ї були здорові дітки. А собі… я б подарувала шанс виграти конкурс і гідно представити Україну на «Міс Світу», – відповіла Еліна.
Не оминуло журі і запитання про рідне місто. Відповідаючи, Еліна Руденко сказала: «Я люблю своє місто за чудове озеро, яке розташовується у центрі Тернополя, площею 300 гектарів. У Європі є тільки два міста зі схожими водоймами. А ще люблю своє місто за чудові парки, заходи сонця… Ви б побачили – самі б зрозуміли!» А коли зазначила, що Тернопіль – місто патріотів, де практично всі розмовляють українською мовою, зал відреагував бурхливими оплесками.
alQyE_13X8kЗа результатами конкурсу, заповітний титул «Міс Україна’2015», корону і грошовий приз у розмірі 250 000 грн. завоювала 18-річна киянка Христина Столока. Еліна Руденко, яка також отримала корону і премію 100 000 грн., стала І-ою віце-міс, і, згідно з умовами, упродовж року буде обличчям компанії Pecherskplaza (D’lux class).
За словами щасливої конкурсантки, її кар’єра у світі краси розпочалася з конкурсу «Міс Тернопіль». До того вона займалася спортом (фітнесом та аеробікою), багато часу приділяла навчанню. Після перемоги у Тернополі задумалася про модельну кар’єру, їй навіть пропонували контракт у Туреччині, але вона відмовилася, адже уже чекала підготовка до конкурсу «Міс Україна». Влітку дівчина працювала в Києві, рекламувала одяг, а зароблені кошти витратила на відпочинок. Своє майбутнє віце-міс України планує пов’язати з іноземними мовами – окрім англійської, вивчає італійську. Любить читати, зокрема, українських класиків. У музиці теж надає перевагу класиці – особливо подобаються їй твори Моцарта і Бетховена. Дивиться зарубіжні фільми різних жанрів переважно мовою оригіналу.
«Дуже хочеться, щоб завдяки красі вся наша багатостраждальна Україна об’єдналася», – таким був лейтмотив цьогорічного конкурсу «Міс Україна».

xdkvczSwtI8VvPstEyBu3oPJ6axHGgl7cu7FBjRrC6OIoYZbfwocqE8 IIASsMhccjohZggRJCKYywalQyE_13X8k

інна ТКАЧЕНКО


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)