Емілія Кларк проти оголених тіл в «Грі престолів»
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Емілія Кларк проти оголених тіл в «Грі престолів»

«Хочу бути відомою завдяки акторській майстерності, а не бюстові», — каже Емілія Кларк, відома як виконавиця ролі Дейєнеріс Таргарієн, матері драконів.


Untitled-25
На фото: Емілія Кларк (кадр з фільму «Гра престолів»)

Вона заявила, що «не може спокійно реагувати на таку кількість еротичних сцен» у популярному серіалі.

Актриса у кадрі годувала драконів грудьми та виходила із полум’я у чому мати народила, крім того не має репутації тієї, яка соромиться відвертих сцен. Але Емілія попросила продюсерів зменшити їх кількість. Шанувальники серіалу вже втомилися від щораз брутальніших сцен із демонструванням оголеного тіла, але вони не самотні. Емілія Кларк висловилася чітко, що «хоче бути відомою завдяки акторській майстерності, а не бюстові», тому відмовилася з’являтися оголеною в останніх двох сезонах серіалу.

«Сексуальні сцени мають виглядати делікатніше, — каже вона. — Я, британка, опиняюся у незручному становищі. Просто не можу цього витримати. Я не хочу, щоб секс мені кидали в обличчя. Завжди думала, що секс — це захоплююче єднання, а не просто акт».

Вона також розкритикувала саму ідею: «Величезна кількість сексуальних сцен у фільмах та на телебаченні — безглуздя: їх знімають лише для залучення аудиторії»

Незважаючи на попередні коментарі, Кларк захищає «Гру престолів» від звинувачень щодо жінконенависництва, акцентуючи увагу на сильних героїнях: «Я вважаю, що саме в цьому краса цього шоу: як жінки, ми приймаємо свою жіночність і беремо з неї силу, замість того, щоб намагатися приховати її й поводитися по-чоловічому».

Емілія також каже, що рік тому вона відмовилася грати роль Анастейші Стіл у вульгарному фільмі «50 відтінків сірого», бо не хотіла, щоб з неї зривали одяг.

«Я справді дуже хотіла працювати із режисером Сем Тейлор Джонсон, вона неймовірна, але у фільмі занадто багато оголеного тіла».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)