Facebook отримає «дислайк»
Нд. 17 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Facebook отримає «дислайк»

У соцмережі Facebook таки з’явиться опція «Не подобається». Творець мережі Марк Цукерберг довгий час був проти такої клавіші, але тепер здається.

Untitled-8Уже кілька років навколо опції, яка повинна стати противагою «лайку», ведуться неабиякі дискусії. Цукерберг не раз повторював, що не хоче робити соцмережу майданчиком для дискусій, тому відмовлявся вводити таку клавішу.

Але днями творець все-таки здався і повідомив, що компанія вже працює над створенням опції «Не подобається», щоб задовольнити запити користувачів. Коли саме вона з’явиться поки не відомо, але це все ж станеться.

Тим часом, користувачі в соцмережах вже обговорюють майбутнє нововведення, а також його вплив на інші форуми та соціальні мережі. Зокрема, очевидно, що така клавіша після Facebook з’явиться і в мережі «Вконтакте».

Сьогодні соцмережа Facebook об’єднує понад 1,3 мільярда активних користувачів на місяць. Вона була заснована в лютому 2004 року, а вже через три роки дозволила своєму засновнику Марку Цукербергу в 23 роки стати наймолодшим мільярдером у світі. Сьогодні статки Марка оцінюють у понад 33 мільярдів доларів.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)