Фактори, які варто враховувати, обираючи костюм для зимової риболовлі від Норфін
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Фактори, які варто враховувати, обираючи костюм для зимової риболовлі від Норфін

Є кілька факторів, які допоможуть обрати костюм для зимової риболовлі. Цей вид дозвілля характеризується впливом на організм сильного вітру, холоду, снігу і дощу. Тому основне завдання – це захистися від атмосферного впливу, уберегтися від переохолодження і обмороження. Тому основні параметри під час вибору костюму для зимової риболовлі – це паропроникність, водонепроникність і температурний режим, при якому можна використовувати одяг.

Фактори, які варто враховувати, обираючи костюм для зимової риболовлі

Краще обирати одяг з невеликим запасом. Тому, якщо середня температура взимку становить -5 градусів, є сенс придбати костюм, який розрахований на експлуатацію при -10-15 градусів. Це додатково захистить рибалку в разі різкого зниження температури в нічний час.

Основне завдання – це придбати не тільки костюм, який доповнений товстим шаром утеплювача, але який дозволяє активно рухатися, бурити лунки. Така робота вимагає фізичних зусиль, тому тіло пітніє. Костюм повинен не тільки зігрівати, але і виводити піт. Тому при під час активної риболовлі на льоду, краще використовувати костюм з високою паропроникністю.

Найкращі костюми для зимової риболовлі від Норфін

Компанія norfin, широкий асортимент якої можна знайти на сайті norfin.com.ua за посиланням, більше 20 років займається виробництвом одягу для активного дозвілля, риболовлі та полювання. При виготовленні верхнього одягу, використовується високоякісна мембранна тканина, яка виводить вологу, але не пропускає її всередину під час зливи, снігу.

На даний момент в лінійці norfin є кілька варіантів зимових костюмів:

  • Norfin Element +. Костюм підійде для експлуатації при температурі до -35, відрізняється високим показником водонепроникності, який дорівнює 6 000 мм. У одягу невисокі показники паропроникності, 4 000 г/м²/24 год. Відповідно цей костюм краще використовувати під час спокійної риболовлі, яка не потребує буріння лунок, і активного руху. В разі виділення великої кількості поту, є високий ризик, що одяг не впорається з виведенням вологи. Однак це ідеальний варіант для холодної пори року, бо в якості утеплювача використовується наповнювач зі спіральною структурою, який містить в собі велику кількість повітряних бульбашок. Завдяки цьому костюм відрізняється високою здатністю утримувати тепло.
  • Norfin extreme. Цей костюм ідеально підходить для людей, які займаються риболовлею в холодну пору року. Він зможе захистити при температурі до -45. Одяг відрізняється високими показниками паропроникності і водонепроникності. Відповідно костюм можна використовувати під час активного руху в дуже холодних умовах. Одяг захистить навіть в разі сильної зливи, мокрого снігу.
  • Norfin atlantis також використовується при температурі до -45° С, однак на відміну від попереднього варіанту, показники водонепроникності і паропроникності у нього набагато нижчі. Відповідно такий костюм більше підходить для носіння під час сильного морозу, без істотних опадів при невисокій фізичній активності.

Оптимальний варіант – це комбінезон з курткою. Вона повинна закривати поперек, коли рибалка нахиляється або присідає.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!