Файне місто Тернопіль кращає на очах
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Файне місто Тернопіль кращає на очах

Покрівлі, прибудинкові території, міжквартальні проїзди, тротуари та дороги, а ще облаштування спортивних майданчиків та багато іншого  — у Тернополі триває капітальний ремонт практично в усіх мікрорайонах.

 

надал
Фото з відкритих джерел

— Практично кожного тижня комунальники розпочинають роботи на нових об’єктах, а на інших — завершують. Наприклад, ще триває ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій на вулицях Чалдаєва, 8, Лучаківського, 13 та бульварі Д.Галицького,4, а вже розпочали ремонт на вул. Морозенка, 1, де проводять підготовчі роботи, — розповідає міський голова Сергій Надал. – Триває капітальний ремонт покрівель будинків на вулицях Б.Лепкого, 14, Сагайдачного, 13, Самчука, 31, 15 Квітня, 1, на бульварі “Просвіти”, 23, а в багатьох будинках — інженерних мереж та міжпанельних швів.

Не забувають у міській раді й про ремонт тротуарів та доріг. Як каже очільник міста, тротуари ремонтують від вулиці Б.Лепкого до ДНЗ №27, на вулицях Карпенка та Миру. Триває поточний ремонт на вулицях Микулинецькій, Подільській, Замковій, Промисловій, Родини Барвінських, Бродівській та Довженка. Триває капітальний ремонт вулиць Живова та Текстильної. У місті капітально оновлюють спортивні майданчики на бульварах Д.Вишневецького, 3 та Д.Галицького, 28, а також на вулиці Пилипа Орлика, 4, 5. Зовнішнє освітлення уже оновлено на бульварі Т.Шевченка, а на перехресті вулиць А.Чехова  і За Рудкою замінили світлофор


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)