Фестиваль «Файне Місто» - море драйву та яскравих емоцій разом з ТМ Тернопільське
Сб. 4 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Фестиваль «Файне Місто» – море драйву та яскравих емоцій разом з ТМ Тернопільське

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Найвідоміший тернопільський фестиваль «Файне Місто», який цього року відбудеться з 25 по 28 липня, є найочікуванішою музичною подією року.

За словами організаторів, територія вільних людей передбачається досить густонаселеною – орієнтовно два десятки тисяч поціновувачів музики, драйву і яскравих емоцій.

Генеральний спонсор «Файного Міста» – ТМ Тернопільське – допоможе створити незабутню фестивальну атмосферу. Недарма кажуть, що Тернопіль направду є центром усього смачного, натурального та якісного! «Файне» – зрозуміле і близьке всім і кожному!

«Файне Місто»-2019 вражає масштабами: понад 100 виконавців з різних країн виступатимуть на шести сценах. Серед них – найяскравіші гурти не тільки з України, а й з Німеччини, Швеції, Швейцарії, Ітлаії, Австрії, Росії.

Тож кожен із громадян території вільних людей з-поміж цього розмаїття обере те, що найближче саме йому. Насолоджуватися улюбленою музикою на фестивалі допоможе тернопільське пиво. Тож смакуй «Файне»! Відчуй усю атмосферу «Файного Міста»!

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)