Фотографія тернополян очолила рейтинг нью-йоркського видання
Вт. 18 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Фотографія тернополян очолила рейтинг нью-йоркського видання

Емоційне фото братів Михайла і Віталія Шпеників з Тернополя — краще серед весільних світлин за версією міжнародного фоточарту «FEARLESS AWARD».

Нещодавно опублікували чергову колекцію кращих фото з усього світу. А The Huffington post відібрав з цих 125 переможців 25 весільних фотографій, «які є дечим більшим, ніж просто підбіркою красивих картинок».

Очолила рейтинг нью-йоркського видання світлина тернопільської фотостудії MONRO photography.

Фото братів Михайла і Віталія Шпеників описане так: «Вони, можливо, змокли до нитки, але ця пара, безумовно, захоплена зливою і цим моментом, коли вони разом. Фотограф «упіймав» їх у тісних, щасливих обіймах під парасолькою і дозволив краплям дощу залити передній план. Світло, пастельні тони усього кадру роблять цю світлину м’якою і романтичною».

 Хоча зйомки відбувалися на майстер-класі іменитого львівського майстра Володимира Щурка, злива на світлині не бутафорна. Це справжня негода, яка спершу могла зіпсувати навчання. Але винахідливий тренер дав моделям парасольку і повів учасників курсу працювати під проливний дощ… Не всі фотографи погодилися на цю провокацію, але MONRO photography зробили це без вагань. Їхня сміливість була, зрештою, виправдана, пише Доба з посиланням на “Пара Молода“.

Далі – кращі фотографії FEARLESS AWARD за версією The Huffington post

MONRO photography очолили рейтинг нью-йоркського видання

 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)