Францисканська молодь Тернополя в умовах карантину допомагає літнім людям
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Францисканська молодь Тернополя в умовах карантину допомагає літнім людям

Впродовж двох тижнів християнська молодь міста Тернополя допомагає літнім людям, особам з інвалідністю, а також тим, хто опинився у скрутному становищі в умовах карантину.

Група волонтерів, яка сьогодні налічує близько 50 осіб ( францисканська молодь парафії УГКЦ св. апостола Петра, що на «Алясці» та молодь Тернопільських парафій УГКЦ) щоденно розносять потребуючим продукти харчування, ліки та засоби противірусного захисту.

Молоді люди співпрацюють з міською владою, членами соціальної ініціативи «Єднання поколінь»,  отцями-францисканами, які теж давно дбають про потребуючих.

Серед необхідних речей, які доставляють волонтери є маски, продукти (збирають разом з отцями францисканами, ініціативою “Єднання поколінь” та небайдужими тернополянами), а також ліки. Найбільш затребуваними є такі продукти: хліб, олія, крупи, макарони, яйця, сир, цукор, масло, м’ясні продукти, печиво, фрукти тощо.

Активісти розповідають, що «деякі пенсіонери приймають доставку лише за власні кошти, а є й такі, чиє становище дуже скрутне і вони можуть не їсти вже декілька днів поспіль».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!