"Гарячий понеділок": як від сьогодні житиме Тернопіль?
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Гарячий понеділок”: як від сьогодні житиме Тернопіль?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Від сьогодні місто повинно жити за новими обмеженнями, практично повністю припинити свою життєдіяльність.

На засіданні міського оперативного штабу було прийнято основні рішення, які будуть діяти на території Тернопільської громади, зокрема буде забезпечена повноцінна робота навчальних закладів та суб’єктів господарювання. На території Тернопільської МТГ буде здійснюватися щоденно рух транспорту із табличками «Спеціальні перевезення».

Управління освіти і науки Тернопільської міської ради має забезпечити повноцінне (належне) функціонування закладів освіти за умови дотримання протиепідемічних вимог, що рекомендовані МОЗ України. Садочки, школи, позашкільні установи в місті надалі працюватимуть, проте змушувати дітей відвідувати садочки чи заклади освіти ніхто не буде – це буде виключно рішення батьків та самих учнів. При цьому заклади освіти будуть працювати щодня.       

Відповідні служби мають посилити контролю за дотриманням громадянами, підприємствами, установами та організаціями (різних форм власності) протиепідемічних вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України.

Також, направлено звернення до обласного штабу щодо забезпечення руху приміського транспорту для доставки працівників медичної сфери та  об’єктів критичної інфраструктури до місць роботи.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)