Газові новації: усім бажаючим тернополянам повідомляти вартість рахунків за спожитий газ через СМС
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Газові новації: усім бажаючим тернополянам повідомляти вартість рахунків за спожитий газ через СМС

Вже у березні тернополяни зможуть отримати на свої мобільні СМС-повідомлення, у яких будуть зазначені дані щодо нарахувань за спожитий природний газ.

Це допоможе уникнути непорозумінь при проведенні оплати за спожиту послугу і кожен абонент знатиме про наявність чи відсутність заборгованості за своєю адресою. Нову послугу на замовлення компанії «Газпостач» втілює ПП «Укрспецінформ».

Кожен абонент може внести потрібний номер телефону, на який мають надходити сповіщення, у базу підприємства. Для цього передбачено декілька способів: електронна скринька admin@gazpostach.te.ua, міські номери телефонів  51-95-95 (активний з 10 числа до кінця місяця) та 400-334 (працює у робочі дні), а також мобільні різних операторів 050-104-2-104 та 096-104-2-104. До слова, для номера 096-104-2-104 працює служба Viber, відтак користувачі даного сервісу можуть у зручний час надіслати свої дані для отримання сповіщень.

Для того, щоб бути включеним у базу компанії «Газпостач» та знати свої точні нарахування за спожитий природний газ, просимо скористатися наведеними вище можливостями. У повідомленні вкажіть номер телефону, на який очікуєте СМС, а також адресу, нарахування для якої вас цікавлять.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!