Героїв пом’янули у Тернополі
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Героїв пом’янули у Тернополі

1 листопада волелюдною ходою тернополяни вшанували пам’ять Січових Стрільців і 97-ому річницю проголошення ЗУНР.

Без-имени-1У супроводі  муніципального духового «Оркестру волі», містяни, від Архикатедрального собору, вирушили центром міста, вулицями Князя Острозького й Микулинецькою до кладовища, де отці відслужили панахиду за загиблими бійцями. Очолили колону священнослужителі, керівники міста та області, політичні діячі.

Опісля панахиди представники влади та духовенства із патріотичними закликами звернулися до усіх присутніх, серед яких було чимало молоді. «Сьогодні – особливий день, бо ми згадуємо всіх померлих родичів, відвідуємо їхні могили. Та, не забуваймо й про тих, хто жив не лише для себе чи своїх рідних, а – своєї країни і віддали за неї все», – наголосив святіший отець.

«Сьогоднішня славна 97-ома роковина дає нам урок, дає нам натхнення. Урок історії, урок мужності і патріотизму. Натхнення Героїв Листопадового чину проявилось у боротьбі українців протягом всього складного ХХ століття і привело до відновлення Державності у 1991 році. Цей останній холодний місяць осені завжди показує усьому світу величну силу та енергію українців, будь це чи 1918 чи 2013 роки. Саме у ті часи на вулицях міста творилась історія, коли за прикладом героїзму та жертовності одиниць піднімався на боротьбу увесь народ. Сьогодні я вітаю усіх українців, усіх тернополян із славною річницею у нашій історії. Це день для того, щоб згадати наших Героїв. День, щоб усвідомити себе спадкоємцями їх слави», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)