Гідна зміна підростає: тернопільські боксери привезли із змагань п'ять золотих нагород
Нд. 5 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Гідна зміна підростає: тернопільські боксери привезли із змагань п’ять золотих нагород

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У польському Любліні завершились змагання VII міжнародного турніру з боксу на призи Люблінського воєводства.

В змаганнях взяли участь понад двісті атлетів з Польщі, Німеччини та України, успішно виступили і тернополяни, які здобули п’ять золотих медалей.

Зокрема, у юнацькій віковій категорвї визнання у своїй ваговій категорії отримали: уень правового ліцею №2 Захара Фірмана, а однією з найкращих у поєдинках юніорок стала учениця ЗОШ №4 Каріне Айрапетян, у їхньому здобутку два “золота”.

А ще три золоті медалі тернополяни вибороли серед дорослих. Зокрема, у своїх вагових категоріях не було рівних Богданові Пилипіву з Технічного коледжу ТНПУ ім. І. Пулюя, Каріні Вовк із Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка та Олесі Крисюк із Тернопільського національного економічного університету.

Спортсмени займаються боксом в ОДЮСШ із літніх видів спорту, КДЮСШ із греко-римської боротьби, ОШВСМ, спортклубі «Шкіряна рукавичка» і тренуються під керівництвом Руслана і Анатолія Фірманів. Даний турнір був одним із етапів підготовки до чемпіонату України серед юніорок і жінок, де буде сформовано склад збірної команди України для участі у офіційних міжнародних змаганнях.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)