Голова Верховної ради нагадав про дещо європейцям
Вт. 26 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Голова Верховної ради нагадав про дещо європейцям

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк та голова Верховної Ради Володимир Гройсман, не криючись, говорять по телефону, дивлячись один на одногоГолова Верховної Ради України Андрій Парубій закликав європейських колег боротися не лише з наслідками міграційної кризи, а й з її причинами і нагадав, що загравання з агресором лише підштовхує його до агресії.

Про це він заявив, виступаючи у Страсбурзі, де бере участь у Європейській конференції голів парламентів, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Позиція українського парламенту є однозначною: будь-яке загравання з агресором лише заохочує його агресію. Росія не виконала жодної резолюції, ухваленої ПАРЄ упродовж останніх двох років. Повернення Російської Федерації до цієї зали буде історичною помилкою і матиме два драматичні наслідки: мотивуватиме агресію і підірве авторитет Асамблеї”, – заявив Парубій.

За його словами, агресія Росії проти України, її військова операція у Сирії, підтримка Москвою будь-яких кроків, що дестабілізують Європу, призвели до того, що РФ з країни, яка експортувала енергоносії, перетворилася на експортера агресії.

“Хочу наголосити, що українська ситуація має характерні ознаки, репресії тривають проти цілого народу – кримських татар, які змушені вдруге за століття залишати свою Батьківщину і ставати політичними емігрантами… Це виклик для всіх нас, тест на відданість європейським цінностям, гідності, свободи і демократії, цінностям вільного світу”, – зауважив Парубій.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)