“Говорив, що не доїде, що помре”: дружина тернополянина Ігоря Цепенюка розповіла про обставини смерті чоловіка
Сб. 23 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Говорив, що не доїде, що помре”: дружина тернополянина Ігоря Цепенюка розповіла про обставини смерті чоловіка

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Від ускладнень Covid-19 помер відомий у Тернополі бізнесмен Ігор Цепенюк. Про обставини смерті чоловіка розповіла його дружина Валентина. У своєму пості жінка наголошує на тому, що якби в обласному центрі було відділення гемодіалізу для хворих на коронавірус, Ігоря могли б урятувати.

“Сьогодні по п‘ятій годині дня під дверима бучацького інфекційного відділення в швидкій мій чоловік після тяжкої виснажливої дороги в кисневій масці, помер. Реанімувати не змогли. Він говорив, що не доїде, він говорив, що помре. Але ми тарганили його в Бучач! І ми його вбили! Бо великий Тернопіль не спроможний мати у себе відділ гемодіалізу для ковідних хворих. Та ще й залежних від кисню. Для Тернополя ця втрата пройде непомітно. Але вона покалічила нашу родину і всіх, хто знав мого чоловіка! “– зазначає Валентина Цепенюк.

Дружина волонтера та підприємця у розпачі через важку втрату. Не менш шоковані від того, що трапилося, рідні та близькі Ігоря Цепенюка.

“Він був дуже світлою і мудрою людиною! Я мала чоловіка, за якого дякувала Богу! Він був чудовим батьком, дідусем, шваґром, сватом, другом, розумним порадником, надійним плечем! Йому було всього 57 років! Тепер вже все – БУЛО, і більше нічого не буде! Пустка і туга! Прошу всіх, хто знав мого чоловіка, Цепенюка Ігоря, та й тих, хто не знав – помоліться за його душу, бо він пішов у небуття дуже несподівано. Хай Господь простить йому всі гріхи його, вільні та невільні! Дякую всім! “– написала пані Валентина.

“Сталося жахливе і неповторне. Свідомість відмовляється в це вірити. Боляче. В голові прокручуються різні думки, спогади. Ігор Цепенюк завжди був цілеспрямований, вольовий, сильний духом, веселий… завжди буду пам’ятати його сміх, погляд,…усе. Завжди в моєму серці. Глибокі співчуття всій родині. Світла і незабутня пам’ять!!!”, – написала Ірина Бойко.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)