Громаді з Тернопільщини повертатимуть 40 га землі
Пн. 24 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Громаді з Тернопільщини повертатимуть 40 га землі

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Місцевою прокуратурою установлено, що на території однієї із сільських рад Тернопільського району передано землі в оренду без земельних торгів.

Ділянки передавалися у оренду лише відповідними розпорядженням та наказами 7 земельних ділянок загальною площею 40 га для ведення фермерського господарства. 

Передача вказаних земельних ділянок в оренду відбулась з порушенням законів, оскільки орендар, на час написання заяв та укладення договорів оренди, вже був засновником одного із фермерських господарств та займався фермерською діяльністю, а тому не міг отримати земельні ділянки для ведення фермерського господарства на пільгових умовах і в поза конкурентний спосіб.
   Також під час перевірки з’ясовано, що вказані земельні ділянки фактично обробляються створеним цією особою фермерським господарством. Таким чином, громадянин, як голова існуючого фермерського господарства, не мав права отримання земельних ділянок в користування без проведення земельних торгів.

Триває судовий розгляд позовної заяви. У позовній заяві в інтересах держави в особі  Великогаївської сільської ради про визнання недійсними  договорів оренди земельних ділянок та повернення у комунальну власність 7 земельних ділянок загальною площею 40 га, вартістю 15,4 млн грн

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...