Гроші за ідеї: у Тернополі оголосили конкурс облаштування парків
Пт. 26 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Гроші за ідеї: у Тернополі оголосили конкурс облаштування парків

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
У Тернополі оголосили конкурс на кращі ідеї щодо облаштування міських парків.

Організатори конкурсу обрали найбільш поширені локації серед тернополян і гостей міста:

  • – парк імені Т. Г. Шевченка (схили на набережній Тернопільського ставу, о.Чайка, острівець Закоханих, набережна Тернопільського ставу від СК «Динамо» до острівця Закоханих);
  • – парк «Топільче» (алея від готелю «Галичина» до центрального ринку, інше);
  • – парк Національного відродження (територія від пам’ятника воїнам –афганцям до вул. Вербицького, територія від центрального фонтану до Алеї здоров’я, інші).
І пропонують усім бажаючим поділитися ідеями та думками, як їх зробити ще більш привабливішими та цікавими. Учасників та переможців очікують грошові нагороди. Конкурс розпочнеться 1 березня і триватиме 60 днів. 
Конкурсний відбір проводить комунальне підприємство «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя». Організатори обрали улюблені місця відпочинку тернополян і пропонують учасникам конкурсу поділитися цікавими ідеями та допомогти зробити їх ще красивішими.
Проєкти можна подати в КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» (вул. Білецька, 11) особисто або на електронну адресу: park072007@ukr.net, деталі можна дізнатися за телефонами: (0352) 52-72-14, (0352) 52-58-25 – Наталя Мишкун.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)