Гурт BRUTTO приїде у Тернопіль 14 жовтня
Сб. 4 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Гурт BRUTTO приїде у Тернопіль 14 жовтня

5 жовтня в Запорізькому Палаці культури «Дніпроспецсталь» стартує всеукраїнський тур гурту BRUTTO, який прокотиться 23 містами України.

Сергій Міхалок і гурт BRUTTO представлять нову концертну програму на підтримку свого третього альбому «РОКІ». Поєднання яскравих пронизливих пісень, нестримної енергії і харизми лідера гурту Міхалка згуртували навколо себе мислячу молоду фан-базу #BRUTTONOSTRA. Фани зможуть не лише вперше почути пісні з нового альбому «POKI» наживо, але й увірватися в слем під перевірену міць з музичного арсеналу BRUTTO. Найвідданішi прихильники отримають номерні фірмові карти, з якими вони зможуть безкоштовно відвідувати будь-які концерти колективу на все життя.

«#BRUTTONOSTRA – велика і дружна родина! Ми разом долаємо будь-які перешкоди і боремося за нові Перемоги! Будь реалістом – Мрій про неможливе! 

До зустрічі на концертах! FUCK THE REST» – зазначив лідер команди Сергій Міхалок. 

Новий тур стане символічним для BRUTTO – 1 вересня гурту виповнилося три роки. За цей невеликий термін Сергій Міхалок і його «Бригада Революційного Угару» записали три альбоми, зняли 23 кліпи, дали сотні концертів в Україні, Європі, США і Канаді, тріумфально повернулися в Білорусь і підкорили десятки рок-фестивалі, і серед них – найбільший фестиваль Східної Європи Sziget.

BRUTTO – більше ніж музичний гурт. Це філософія, громадянська позиція і життєвий вектор. BRUTTO – музичний локомотив. Пісні – його паливо й запал. Фани – його сила і гаряче серце. 

Графік туру:

5 жовтня – Запоріжжя

6 жовтня – Дніпро

7 жовтня – Кривий Ріг

8 жовтня – Кропивницький

11 жовтня – Житомир

12 жовтня – Рівне

13 жовтня – Луцьк

14 жовтня – Тернопіль

15 жовтня – Хмельницький

18 жовтня – Ужгород

19 жовтня – Львів

20 жовтня – Івано-Франківськ

21 жовтня – Чернівці

22 жовтня – Вінниця

26 жовтня – Полтава

27 жовтня – Харків

29 жовтня – Чернігів

1 листопада – Херсон

2 листопада – Миколаїв

4 листопада – Черкаси

5 листопада – Умань

18 листопада – Київ
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)