Хлопчик з Тернополя бореться із важкою вадою
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Хлопчик з Тернополя бореться із важкою вадою

Родина 7-річного Вовчика Шмиги з Тернополя має зібрати 85 386 гривень. Хлопчику потрібна термінова операція на серці. Батьки мають придбати оклюдер для усунення дефекту міжпередсердної перегородки. З народження Вовчик страждає від важкої вади серця.

шмига“Мої хлопчики-двійнята народилися раніше терміну. Вова був зовсім слабеньким, його забрали в реанімацію. Через місяць під час обстеження у сина виявили порок серця – дефект міжпередсердної перегородки. Лікарі сказали, що з операцією краще почекати, поки Вова підросте, зміцніє. Пояснили, що з часом дефект може закритися сам. Тоді хірургічне втручання не буде потрібно. Після виписки з пологового будинку сина спостерігав кардіолог. Поступово син зміцнів, набрав вагу, нормально розвивався. У минулому році діти пішли у школу. Вова рідко хворів, не скаржився на самопочуття. Ми вирішили, що про проблему з серцем можна забути. Але цього літа на консультації у кардіолога з’ясувалося, що дефект в перегородці збільшився. Потрібна термінова операція. Зробити її можна найбільш щадним, ендоваскулярним способом, із застосуванням спеціальної “латки” – окклюдера. Саму операцію проведуть безкоштовно. Але треба оплатити окклюдер”, – розповідає мама хлопчика, Марія.

“Вова потребує термінового закриття дефекту з допомогою окклюдера. Якщо не зробити операцію, у хлопчика можуть розвинутися важкі ускладнення – аритмія і серцева недостатність”, – говорить завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Н.М. Амосова Юрій Панічкін.

Родина самотужки гроші зібрати не може. 
“Виховуємо двох синів. Я не працюю – на інвалідності по слуху. Чоловік зараз на лікарняному – отримав травму на виробництві. Живемо на допомогу і пенсію, грошей вистачає тільки на найнеобхідніше”, – каже жінка.

Зібрати гроші родині допомагає благодійна організація “Український фонд допомоги”.

Реквізити для допомоги:
Всеукраїнська Благодійна організація “Український Фонд Допомоги”
Код ЄДРПОУ: 37241402
Поточний рахунок: 26004052718802
МФО: 300711
Банк: ПАТ “ПриватБанк” Печерська філія, м.Київ.
Призначення платежу: Пожертвування на лікування Вови Шмигі

Також, допомогти можна відправивши СМС-повідомлення зі словом DOBRO (ДОБРО) на короткий номер 5541. Вартість повідомлення 20 гривень з урахуванням податків. Послуга доступна абонентам операторів Київстар, МТС, Life:).
Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5 відсотка від вартості послуги без урахування ПДВ.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)